2013-01-03 Czas na zmiany

Przychodzi czas kiedy coś trzeba zmienić, taki czas nadszedł dla mojej strony internetowej. Wkrótce ukarze się nowa odsłona Libre Manufacture. Z przyczyn zdrowotnych oraz pojawienie się na tym (...)

2011-11-21 Losowanie nagród

Dnia 18.11.2011 skończył się miesięczny "Dzień świra rękodzieła" Odbyło się komisyjne losowanie nagród. Złotą rączką drugi rok z rzędu była moja córka Agnieszka:) Oto wyniki (...)

2011-11-21 Święta

Wielki krokami zbliża się czas świąt, z tej okazji przygotowałam kilka propozycji, które są już dostępne w galerii stacjonarnej w Zblewie. Zapraszam do sklepu internetowego na dział "gala (...)

W sobotę w samo południe do mojej galerii przyjechało pięć ambitnych pań chcących oderwać się od codzienności oddając się filcowaniu.Po zapoznaniu się z moimi rzeczami zabrałyśmy się ostro do pracy po (...)

W piątek odbyło się kolejne szkolenie z sutaszu. Szkolenie poprowadziła Ola znana jako "Calista". Połączenie śmiechu i skupienia dało fantastyczna atmosferę . Każda z Pań wyszła z takiej (...)

W poniedziałek odbyło się kolejne szkolenie tym razem sutasz. Technika fascynująca formą, kolorystyką, niezliczoną ilością możliwości uszycia dzieła. Szkolenie poprowadziła Ola znana jako "Calist (...)

W sobotę odbyła się kolejna edycja fascynatorów.Zebrała się grupa ludzi, która poprowadziła Małgorzata Wybrańska. Przez kilka godzin zdobywaliśmy wiedzę na temat fascynatorów, toc (...)

Warsztaty sutaszowe - "Zapoznanie z technika biżuteryjną haftu sutaszowego - wykonanie wisi (...)

Magiczny fascynator pozwolił nam przenieść się do innej epoki. Mała a zarazem wielka rzecz daję nam tak wiele. Warto wyrażać siebie poprzez piękno ozdoby. Zdjęcia wykonała Izabela Sutarzewicz. (...)

W sobotę odbyły się pierwsze szkolenie z fascynatorów, zebrała się grupa  "świrów rękodzieła" , którą poprowadziła Małgorzata Wybrańska. Kilka godzin tworzenia w no (...)

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem wyznaczyliśmy kolejny termin szkolenia, które odbędzie się w dniu 30.04.2011. Program - bez zmian. CENA JESZCZE PROMOCYJNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 12OZŁ (...)

Fascynator (kapelusz koktajlowy) - to nieduże ozdobne nakrycie głowy, kiedyś nazwa ta odnosiła się do chusty wykonanej z wełny lub koronki. W latach 70 fa (...)