Czym jest powietrze? dla mnie to skrawki materiału, nici, motki wełny, papier. Każdy z nich ma duszę, poprzez różne połączenia, formy daje im nowe życie.

Pracuję techniką decoupagu, yo-yo, filcuję. Cały czas się szkolę, szukając różnych technik, dopracowując je na własny styl. Wedle zasady, którą wyznaję "Albo robię coś dobrze albo wcale". Bardzo lubię naturalne materiały, łączenie ich daje mi wiele satysfakcji.

Niewiarygodne ile daje uśmiech i zadowolenie osoby, która nosi kawałek mojego serca, dzięki czemu jej świat wydaje się bardziej kolorowy.

Jeżeli masz swój własny pomysł na zrobienie biżuterii, ozdobienie przedmiotu, a nie wiesz jak to wykonać albo po prostu nie masz na to czasu, skontaktuj się ze mną, z przyjemnością po uprzedniej konsultacji wykonam ją specjalnie dla Ciebie.

Zapraszam do galerii stacjonarnej w Zblewie gdzie przeniesiesz się w świat niepowtarzalnych rzeczy, poprzez które odkryjesz przyjemność posiadania, obdarowywania innych przedmiotami z duszą. Miejsce gdzie zatrzymuje się czas aby stworzyć coś niepowtarzalnego wedle własnego pomysłu. W galerii będą organizowane kursy, szkolenia z różnych dziedzin rękodzieła.

 

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170) wykorzystywanie autorskich pomysłów i rozwiązań do bezpośredniego kopiowanania, rozpowszechnianie zdjęć,fragmentów grafiki ze strony, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich i podlega karze przewidzianej w Kodeksie Karnym.